„Siekiera AX 13 C” został dodany do koszyka. Zobacz koszyk
Dmuchawa ogrodowa BG 56
1 549,00 zł
2 w magazynie
SKU:
S-42410111750
Kategorie: Dmuchawy i odkurzacze, Dom i ogród
Opis
Szybko oczyszcza teren z liści i ściętej trawy. Wyposażona w okrągłą dyszę, silnik 2-MIX, przycisk STOP.
Informacje dodatkowe
| Marka | Stihl |
|---|---|
| Siła nadmuchu N | 13 |
| Max. prędk. powietrza z dyszą okr. m/s | 71 |
| Pojemność skokowa cm³ | 27,2 |
| Ciężar kg | 4,1 |
| Wartość drgań m/s² | 8 |
| Poziom mocy akustycznej dB(A) | 104 |
| Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) | 94 |
| Ciężar | 20 g |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.) | 53 x 42 x 14 mm |
| Zasięg sygnału | ok. 10 m |
| Czas pracy na jednej baterii | ok. 1 rok |
| Łączność | Bluetooth 4,2 lub nowszy |
| Bateria | 3V CR2.032 |

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje