Zamiatarka spalinowa SWS 800GE
47 999,00 zł
Zapytaj o dostępnośćBrak w magazynie
SKU:
STIGA-219802532/ST1
Kategorie: Dom i ogród, Zamiatarki
Opis
Informacje dodatkowe
| Marka | Stiga |
|---|---|
| Grupa | Experience |
| Model silnika | SM 70 |
| Silnik | Spalinowy, 4 suwowy |
| Pojemność skokowa | 212 cm³ |
| Moc znamionowa silnika | 4,40 kW |
| Obroty silnika | 3600 rpm |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3 L |
| Pojemność zbiornika oleju | 0,6 L |
| Przekładnia | Dysk cierny |
| Liczba biegów | 6 P + 2 T |
| Szerokość robocza | 80 cm |
| Średnica szczotki | 34,5 cm |
| Regulacja kąta zamiatania | 15 ° w obie strony |
| Regulacja wysokości szczotki | Tak |
| Koła | 14×4.60-6 Snow Hog |
| Waga | 70 kg |
Podobne produkty
1 999,00 zł
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Kosiarki
Kosy i podkaszarki
Pilarki łańcuchowe
Roboty koszące
Nożyce do żywopłotu
Narzędzia ogrodnicze ręczne
Opryskiwacze
Dmuchawy i odkurzacze
Odkurzacze
Glebogryzarki
Myjki ciśnieniowe
Rozdrabniacze
Świdry glebowe
Przecinarki
Wertykulatory
Standardowe
Profesjonalne
Pompy sprężarkowe
W obudowie dzwiękochłonnej
Wolnoobrotowe
Wyciszane
Z napędem spalinowym
Z napędem pasowym na zbiorniku galwanizowanym
Bluzy i kurtki
Koszule
Rękawice
Obuwie
Kamizelki
Spodnie
Ochrona oczu
Ochrona głowy
Ochrona słuchu
Akcesoria Stihl
Do drewna
Zestawy Serwisowe
Akumulatory i ładowarki
Do kos i kosiarek
Do pilarek
Kanistry
Smary i oleje